Product Stickers

Kleebised

Lülita valgus välja

Kleebised

Lülita valgus välja

Materjal: Kleebis

Viimistlus/värv: Piiranguid pole, kõiki kujundusi saab printida. Lisaks tehase toonide valik.

Paksus: tasandatud, kuni 0,3mm

Sildid ja kleebised on muutunud üha populaarsemaks. Iga detaili saab erinevate kleebistega muuta ainulaadseks – autod, aknad, uksed, fassaadid, põrandad jne. Erinevate kleebiste valik on väga suur. Oma klassi parimad kleebised kestavad kuni 7 aastat.

 

Valiku saate teha järgnevatest kategooriatest Aknakleebised

Lühiajalistest kampaaniakleebistest kuni aastaid kestvate kleepsudeni. Esitleme teile võimalust, mis tagab kvaliteetse tulemuse. Paigaldame ka perforeeritud kilesid, UV-kaitsega kleebiseid ning turva- ja kaitsekilesid.

Jalgratastest lennukiteni - me võime üle kleepida mis tahes kuju! Sõiduki kleebiste abil saate oma auto värvi muuta, olemasolevat värvi kaitsta või oma sõidukile logosid ja kujunduselemente lisada. Pakume peegeldavaid reklaamilahendusi ja ohutussilte, mis kõik on pimedas nähtavad.

Need kleebised on mõeldud tuhandeteks ja tuhandeteks jalaälgedeks. Need on kaetud vastupidavast põrandalaminaadist ja sobivad suurepäraselt kaubanduskeskustesse ja muudesse ruumidesse, kus iga päev võetakse vastu suuri rahvahulki.

Roll-upid, plakatid, ettevõtte graafika, sõidukireklaamid, messiboksid, taustatrükk, sisekujunduslahendused - nimetage vaid! Meie fotoprindid sobivad sise- ja välitingimustes, meie värvid on UV-valguse- ja veekindlad ning meie materjalid ulatuvad erinevatest kiledest ja paberitest kuni PVC-bännerite, PVC-kilede ja tekstiilideni. Kui soovite ainulaadsel viisil tähelepanu tõmmata, on fototrükk kindel valik.

Pakume kleebiste paigaldamise teenust kogu riigis ja kogu maailmas. Ükski kuju, suurus ega asukoht pole meie kogenud paigaldusmeeskonna jaoks liiga keeruline.

Võta ühendust