Springmar Springmar

Kas olete huvitatud konkreetsest tootest või teenuse hinnast? Mõtlete, kuidas saaksite enda huvitava idee ellu viia?

Kirjutage meile kohe ja teeme teile oma parima pakkumise!

Meie inimesed

Marek Räpp

Marek Räpp

Tegevjuht +(372) 509 6994 marek@springmar.ee
Mario Märtsin

Mario Märtsin

Müügijuht +(372) 504 7106 mario@springmar.ee
Andrus Saliste

Andrus Saliste

Turundusjuht +(372) 506 8602 andrus@springmar.ee
Lauri Pank

Lauri Pank

Müügispetsialist +(372) 503 8310 lauri@springmar.ee
Aivo Tammekivi

Aivo Tammekivi

Tootmisjuht +(372) 5692 8158 aivo@springmar.ee
Jaana Rajamäe

Jaana Rajamäe

Büroo- ja personalijuht +(372) 5858 5288 jaana@springmar.ee