Saada meile kiri: springmar@springmar.ee Helista meile: +(372) 670 9675 Külasta meid aadressil: Pärnasalu 25, 76505 Saue Harju maakond Jälgi meid sotsiaalmeedias Esindaja Soomes:
Digiekraanide partner:

Kas olete huvitatud konkreetsest tootest või teenuse hinnast? Mõtlete, kuidas saaksite enda huvitava idee ellu viia?

Kirjutage meile kohe ja teeme teile oma parima pakkumise!

Meie inimesed

Marek Räpp

Marek Räpp

Juhatuse liige +(372) 509 6994 marek@springmar.ee
Andrus Saliste

Andrus Saliste

Turundusjuht +(372) 506 8602 andrus@springmar.ee
Kalev Pääro

Kalev Pääro

Tehase juht +(372) 5687 8767 kalev@springmar.ee
Mario Märtsin

Mario Märtsin

Müügijuht +(372) 504 7106 mario@springmar.ee
Lauri Pank

Lauri Pank

Müügispetsialist +(372) 503 8310 lauri@springmar.ee
Fredy Lehe

Fredy Lehe

Müügispetsialist +(372) 510 5369 fredy@springmar.ee
Martti Mikk

Martti Mikk

Müügispetsialist +(372) 565 4527 martti@springmar.ee
Jaana Rajamäe

Jaana Rajamäe

Büroo- ja personalijuht +(372) 5858 5288 jaana@springmar.ee