Springmar Springmar

Saada meile kiri: springmar@springmar.ee Helista meile: +(372) 670 9675 Külasta meid aadressil: Pärnasalu 25, 76505 Saue Harju maakond Jälgi meid sotsiaalmeedias Esindaja Soomes:

Kas olete huvitatud konkreetsest tootest või teenuse hinnast? Mõtlete, kuidas saaksite enda huvitava idee ellu viia?

Kirjutage meile kohe ja teeme teile oma parima pakkumise!

Meie inimesed

Marek Räpp

Marek Räpp

Juhatuse liige +(372) 509 6994 marek@springmar.ee
Kristian Maslov

Kristian Maslov

Tegevjuht +(372) 509 1391 kristian@springmar.ee
Andrus Saliste

Andrus Saliste

Turundusjuht +(372) 506 8602 andrus@springmar.ee
Veiko Ilumäe

Veiko Ilumäe

Tehase juht +(372) 527 6953 veiko@springmar.ee
Mario Märtsin

Mario Märtsin

Müügijuht +(372) 504 7106 mario@springmar.ee
Lauri Pank

Lauri Pank

Müügispetsialist +(372) 503 8310 lauri@springmar.ee
Jaana Rajamäe

Jaana Rajamäe

Büroo- ja personalijuht +(372) 5858 5288 jaana@springmar.ee