kaupokalda com rotermann vanalinn maakri 20181015 DJI 0202 Pano 1920x800 2

Seisata korraks tuledesäras kesklinna tänaval ja loe kokku, mitut valgusreklaami või valgustatud logo enda ümber näed? Kaubanduskeskused, büroohooned, tanklad ja restoranid – kõik tahavad ennast linnapildis nähtavamaks muuta ning klientidele lihtsasti leitavad olla. Kui ühel päeval on oma ärile valgusreklaami tellimine ka sul päevakorral, millega peaks siis sobiva lahenduse valikul arvestama? Valgusreklaamide tootjate kodulehtedel on palju erinevaid lahendusi. Valguskastid, valgustähed ja reklaampostid. Erinevad nii materjalid kui tehnoloogiad; mõni reklaam on ette valgustav, teine taha valgustav,

Kleebisreklaam- Meallocker

Foilworks

Springmar on rohkem tuntud kui heade valgusreklaamide valmistaja aga vähemalt sama kaua oleme ka kvaliteetset kleebisreklaami valmistanud ja paigaldanud. Kuidas teha enda äri atraktiivsemaks ja teistest eristuvamaks kuid püsida natuke madalama eelarve raames – üheks selliseks võimaluseks on just kleebislahendus. PS! Ja need kebabid maitsevad tõesti hästi!

Hortes

Sügis 2019 on meile hea aeg. Saame välja tulla järjekordse uudisega, kus oleme olnud partneriks olulisele arengule. Hortes, hea partnerina avas Tallinnas Lasnamäel uue keskuse. Kõnedes öeldi, et sisenedes sellesse rohelisse keskusesse, tabab külastajat hea energia, mõtted hakkavad liikuma ja lisaks heale ostule väljutakse keskusest ka uute mõtetega. Springmar aitas kaasa mitmel rindel – valgustamata tasapinnalised P00-tüüpi logod sissepääsude kohal, sisedekoratsioon kleebiste näol ning väga oluline kliima temaatika raames – väli fassaadile päiksekaitsekile paigaldus, et

Lindex

Maailmakuulus bränd, tuntakse hästi ja omab laia ja lojaalselt kliendibaasi. Eeskujulik kombinatsioon. Meil on hea meel olla osaline selles partnersuhtes. Springmar on juba mitmeid aastaid tarninud ja ka jätkab erinevate ID-elementide tootmist Lindex kauplustele üle Euroopa. Viimased tellimused aga läksid lausa Aafrikasse, Tuneesiasse. Sellised koostöövõimalused ei anna ainult tööd vaid annavad võimaluse ka areneda, õppida.        

Mio

Rootsi on andnud Euroopale üllatavalt palju. Lisaks Nobeli auhindadele ka hulganisti suurettevõtjaid ja tugevaid kaubamärke. Isegi kodumajapidamiste turul on Rootsis mitu suurt tegijat ja üheks selliseks ka koos Rootsi partneriga meie teenindada MIO kaubamajade kett. Tervelt 71 kaubamajaga suur kett on rootslaste seas hinnatud ja tuntud oma kõrgete standardite poolest. Ka koostööpartnerite suunas on nad nõudlikud. Jällegi üks näide meie portfellis, mis lisaks mahukale tööhulgale ka kannustab arengule. Aitäh võimaluse eest olla arenev partner!