LED on vähe energiat kulutav, pikaealine ja väike väikese pingega pooljuht. LED-valgusallikate suurimad plussid valgusreklaamide valmistamisel:

  1. LED-valgusallikas areneb pidevalt Prognoositakse, et seoses LED-tehnoloogia kiire arenguga ja üha odavnevate hindadega, asendavad energiasäästlikud ja vastupidavad LED-valgustid lähitulevikus suurema osa praegu kasutusesolevatest valgustitest.
  2. Ruumi kasutus LEDid on min 3/4 madalamad, kui neoontoru või luminofoortoru koos kinnitusklambriga, mis mõjutab reklaami sügavust. LED- valgusallikate trafo mõõtmed on kordades väikesemad neoontoru trafost, mis võimaldab nad paigutada valgusreklaami sisse.
  3. Paigaldus ja transport LED-tooted on palju vastupidavamad põrutustele ja muudele välismõjudele, kuna valgusdiood on täielikult paigutatud epoksiidvaigust kapslisse. Dioodi tootmisel ei kasutata klaasi, mis teiste valgusallikate puhul on väga purunemisohtlik.
  4. Heledus ja selgus LED-valgus on selgem, seda on kergem lugeda distantsilt, eriti talvel, mil temperatuur mõjutab neoontoru või luminofoorlambi valgusjõudu. LEDil puudub valgusvärelus ja LED-valgusdiood muudab peaaegu kogu tarbitava energia valguseks ja seetõttu on see väga intensiivne ja hele. Muude valgusallikate puhul eraldub lisaks valgusele ka palju soojust.
  5. Keskkonnasõbralikkus LEDid on keskkonnasõbralikud, nende sees ei ole mürgiseid gaase erinevalt neoontorudest või luminofoorlampidest, millest seda vähehaaval välja imbub. LED-tooted kulutavad võrreldes tavaliste kasutusesolevate valgustitega vähe elektrit ja säästavad kuni 80% tarbitavast energiast. Järjest kallinevate elektrihindade juures on tegemist märkimisväärse kokkuhoiuga.
  6. Madalad hoolduskulud. LED-tooted kulutavad võrreldes tavaliste kasutusesolevate valgustitega vähe elektrit ja säästavad kuni 80% tarbitavast energiast. Järjest kallinevate elektrihindade juures on tegemist märkimisväärse kokkuhoiuga.Võrreldes teiste valgusallikatega tarbimine 6-10 korda väikesem.
  7. Kestvus LEDid peavad vastu tänapäeval juba  10 0000 tundi, neoontorud keskmiselt 30 000 tundi ning luminofoorlampidele antakse arvestuslikku põlemisaega keskmiselt 15 000 tundi. LED-tehnika on loodustsäästlikum, kui luminofoorlambid või neoontorud. Reklaamide korpused saab teha kergemad ja õhemad- alates juba 30-40 mm-st Meie kasutame spetsiaalselt valgusreklaamide jaoks väljatöötatud LED-valgusallikaid. Pakume garantiiperioodiks 3 aastat.

LED Super Orbis infoleht       LED Moodul 5 infoleht

Super Orbis LED module technical specification